Dopasuj pojazd terenowy pod siebie

0
829

W tych czasach, gdy wszyscy jesteśmy definiowani liczbami i chrupani w celu zapewnienia zgodności, nadal chcemy czegoś, co wyraża nasz własny styl. Coś, co mówi: „To jestem ja”.

Od pewnego czasu istnieje podziemia dostosowywania samochodów. Ale dzisiaj, nie tylko nisko jeźdźcy i hot dogi, którzy chcą złożyć osobiste oświadczenie. Wraz z popularnością programów takich jak „American Chopper” i „Pimp My Ride”, zamówienia na niestandardowe samochody i motocykle gwałtownie wzrosły.

Teraz właściciele pojazdów ATV i pojazdów użytkowych równie chętnie poprawiają jazdę. Zaczynają doceniać ich solidne pojazdy terenowe – częściej kojarzone z polowaniem i hodowlą – i wymyślają sposoby, aby uczynić je wyjątkowymi. Każdy staje się sygnaturą,

Według Polaris, wiodącego producenta pojazdów terenowych i pojazdów użytkowych, trend ten, kierowany przez gwiazdy i gwiazdy sportu, staje się coraz bardziej popularny. Południowo-zachodnie, zwłaszcza Kalifornia i Arizona, wydają się być centrum nowej mody.

Oto niektóre z najgorętszych sposobów dostosowania swojej jazdy:

* Płomienie: Od 1950 roku, malowane płomienie palące przód i boki gorących prętów oznaczało prędkość. Dziś ta klasyczna konstrukcja wciąż przewodzi.

* Chrome: luksusowe Packardy i sznury z lat 30. XX wieku

były pełne blasku i blasku. Grille, drzwi – wszystko, co mogło lśnić, lśniło. Nawet teraz chrom mówi o wysokim stylu.

* Obręcze z kolorowymi kluczami: pokochaliby to w latach 60. Jasne kolory podstawowe, mocne odcienie ziemi, proste neutralne kolory – wybierz kolor, a Twoja jazda będzie od razu jedyna w swoim rodzaju.

* Systemy dźwiękowe: zainstaluj jeden na łóżku lub dachu. Niezależnie od tego, czy twoją ulubioną muzyką są złote hity, czy heavy metal, wszystko zabrzmi lepiej. A na tych wyprawach kempingowych, gdy nie masz już zwykłych wygód, nadal możesz cieszyć się dźwiękiem wysokiej jakości.